Delavnica s primeri iz prakse, ki bo spremenil vaš pogled na pravo in internet:
»Kako biti tudi na spletu na varni strani zakona!«
Predavatelj: Matija Jamnik
Praktična delavnica, kjer se boste na razumljiv način seznanili, kako tudi na spletu oziroma v digitalnih okoljih poslovati brez strahu pred inšpekcijami in zahtevki vaših uporabnikov. Od podatkov, ki morajo biti objavljeni na spletnem mestu, preko sklepanja on-line pogodb in pošiljanja komercialnih elektronskih sporočil do varstva elektronskih baz osebnih podatkov o uporabnikih.
Komu je delavnica namenjena?Delavnica je namenjena: vsem marketingarjem, vodjem prodaje, urednikom spletnih mest, webmastrom, vodilnim v podjetjih in vsem, ki se zavedajo, da dobra pravna ureditev e-poslovanja ni le breme, pač pa potencialna konkurenčna prednost.
Kaj pridobite v vašem podjetju z udeležbo na delavnici?Prejeli boste "insajderski" pregled celotnega področja prava v digitalnem svetu ter konkretne napotke in namige za to, da boste zadostili zakonodajnim zahtevam, na da bi s tem povsem ohromili marketinško ali prodajno funkcijo svojega e-komuniciranja in poslovanja.
Matija Jamnik vam bo na podlagi konkretnih izkušenj iz inšpekcijskih postopkov ter pravnih postopkov, sproženih na podlagi zahtev uporabnikov ali konkurentov, predstavil »recepte« za učinkovito ureditev digitalne komponente vašega podjetja LokacijaIzobraževanje se lahko izvaja v prostorih podjetja TrendSet d.o.o. na Vojkovi 63 v Ljubljani ali pa na lokaciji vašega podjetja.
Bonus dariloNa delavnici boste kot bonus prejeli še individualni brezplačni pregled vaših splošnih pogojev na spletni strani v vrednosti 300 eur.
Prijave in dodatne informacijeNaročite delavnico še danes na:
email: [email protected] (040 330 134) ali [email protected] (041 565 641) Zakaj se vam splača biti na delavnici?
|
Program delavnice in trajanje:
Trajanje delavnice je 5 šolskih ur (od 9h do 14h z dvema odmoroma): 1. del: Kateri zakoni urejajo spletno poslovanje in komuniciranje? 2. del: Posebnosti sklepanja on-line pogodb. 3. del: Kateri podatki na spletnem mestu so obvezni? 4. del: Kaj naj vsebujejo splošni pogoji poslovanja? 5. del: Kako zakonito od uporabnikov pridobiti osebne podatke in kako z njimi ravnati (vključno s shranjevanjem v oblaku)? 6. del: Posebnosti spletnih nagradnih iger 7. del: Elektronsko komuniciranje. 8. del: Piškotki in podobne tehnologije. 9. del: Katere posebnosti veljajo pri poslovanju B2C (potrošniki) 10. del: Kako učinkovito varujemo svoje pravice na spletu? O predavateljuMatija Jamnik je specializiran za pravna vprašanja v povezavi s sodobnimi tehnologijami (IT-pogodbe, spletno trgovanje in komuniciranje, osebni podatki in zasebnost v informacijski družbi). O tem predava na seminarjih in konferencah v Sloveniji in tujini (Italija, Združeno kraljestvo). Je odvetnik in partner pravne pisarne JKGroup, ki je članica CSA (Cloud Security Alliance) in ki že od leta 2008 za podjetja išče optimalne rešitve znotraj zakonodajnih okvirov, tudi v sodnih in inšpekcijskih postopkih.
V letu 2014/15 je predsednik Rotary kluba Logatec in član komisije Nogometne zveze Slovenije za status in agente igralcev. Je tudi član BNI Karantanija. Več o predavatelju: https://si.linkedin.com/in/matijajamnik |
O podjetju in področja svetovanja in izobraževanja
JK Group (JK Skupina d.o.o.) združuje skupino strokovnjakov, ki z multidisciplinarnim pristopom podjetjem nudijo rešitve, svetovanje in zastopanje na področju prava in davkov. Njihov glavni moto je, naj se podjetja – če želijo biti uspešna – ukvarjajo s svojo jedrno dejavnostjo, skrb za pravo in davke pa prepustijo strokovnjakom. Z idejo o pravnem in davčnem ščitu oziroma skrbništvu želijo na trgu ponuditi nov tip storitve, ki v Sloveniji še ni zelo razširjen.
Svetujejo (in tudi izobražujejo) na področju pogodbenega prava, statusnega prava, uveljavljanja terjatev (izvršb), delovnega prava, zaščite intelektualne lastnine in seveda IT-prava.
Svetujejo (in tudi izobražujejo) na področju pogodbenega prava, statusnega prava, uveljavljanja terjatev (izvršb), delovnega prava, zaščite intelektualne lastnine in seveda IT-prava.